Reference

Kurzem jsem prošel rovnou dvakrát a jsem nesmírně vděčný za tuto zkušenost. Byl jsem okouzlen technikami, které propojovali tělo s myslí a vnitřní energií. Také jsem objevil vnitřní sílu, což mi pomohlo mimo jiné i zvýšit sebevědomí. Marek se snaží, aby byl kurz pro každého, co nejpřínosnější, tudíž přistupuje ke každému individuálně, ale zároveň pracuje velmi efektivně s celou skupinou. Celý koncept kung fu terapie je velice pozoruhodný a rozhodně ho doporučuji.

David

Absolvovala jsem cyklus 10 setkání s Kung Fu terapií v malé skupince účastníků. Líbilo se mi Markovo empatické vedení a reagování na aktuální rozpoložení, témata a potřeby nás účastníků. Ocenila jsem možnost si vyzkoušet obranné techniky z Kung-fu a dovolit si projevit verbálně hněv a vztek. Jako přínosnou jsem viděla možnost trénovat transformaci a využití energie svého vnitřního kritika/protivníka a odnáším si do každodenního života svůj individuální postoj síly, který mi může být v náročných situacích, které mě oslabují, nápomocný.

Petra

Několikaměsíční cesta s Markem Š. byla nejen výpravou do nitra duše, ale i zážitkem, který mi pomohl více pracovat se sebou, svým duševním zdravím a svými cíly. Pokud zatím váháte, buďte si jistí, že tento kurz vám zodpoví mnoho otázek a zároveň se naučíte základy Kung-fu. Rozhodně doporučuji. 

Míša